Анімаційний фільм розповість дітям про Україну

19/03/2014

Закінчився проект "Моя країна - Україна", який складається  з 26 серій анімаційних анімаційних фільмів, які розповідають про місця України.

Серед сюжетів циклу - фільми "Мелітополь" (про історію заснування міста та легенди й міфи пов'язані з ним), "Чорнозем" (легенда про село з такою ж назвою), "Казочка про місто Борщів" (розповідь про те, як у кожної господині з'явився свій оригінальний рецепт борщу), "Умань", "Петриківка", "Чорне озеро", "Сонячний камінь", "Писанкова історія" тощо. 

У всіх сюжетах фігурують мандрівники - Сашко Лірник та Кіт (який в українському фольклорі зветься Кіт-воркіт). 

"Це досить трудомісткий проект, адже кожна трихвилинна серія створювалася близько півроку силами 6-7 чоловік", - розповів керівник проекту Степан Коваль. - "Найближчим часом плануємо продовжити проект, оскільки сценарного матеріалу вистачить на серій 50 серій".

За словами Коваля, українські телевізійники поки не виявляють інтересу до серіалу. "Намагалися ще влітку розмістити проект на телеканалі "Інтер". Останній погодився, але керівництво Держкіно було проти. Ходили по інших каналах - "Україна", "1 +1". Там теж не було будь-якої зацікавленості. Чули у відповідь: "У нас немає дитячої рубрики!". Зараз написали лист "Громадському телебачення". Чекаємо".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі