Аналог Harvard Kennedy School запрацює в Україні

06/04/2015

В Українському католицькому університеті відкриють Школу управління (School of Public Management), яка буде готувати висококваліфікованих менеджерів для роботи в центральних і регіональних органах державної влади та місцевого самоврядування.

Мета Школи - підвищення до сучасних міжнародних стандартів професійних знань, умінь і навичок тих осіб, які вже займають посади на державній службі, та належна підготовка фахівців, які планують працювати у державних структурах.

"Завдання Школи: виховати у держслужбовців такі цінності як служіння українському народові, забезпечення справедливості та захист 
громадянських прав і свобод, що повинно сприяти ефективній трансформації України в соціальну, правову й демократичну державу та її інтеграції в Європейське співтовариство", - зазначають ініціатори Школи.

Очолить Школу Павло Шеремета, голова дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Школа працюватиме у трьох напрямах. У вересні 2015 року заплановано старт півторарічної магістерської програми з державного управління (Master of public administration, MPA). Діятимуть також короткострокові й середньострокові програми для державних управлінців. Передбачається
створення дослідно-аналітичного осередку.

Створювали Школу за зразком кращих шкіл світу, таких як Harvard Kennedy School, Fels Institute of Government Єльського університету з адаптацією до українського контексту. 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі