"Африканська савана", "Долина Нілу" - київський зоопарк кардинально модернізують

22/03/2017
Більше простору, збільшені площі із зеленими насадженнями, зручна інфраструктура, кращі умови утримання тварин, нові пішохідні маршрути, паркінг для машин та автобусів - на столичний зоопарк чекає масштабна реконструкція.

Зону входу не лише розширять, з неї зроблять мультифункціональний об'єкт: крім традиційної касової зони тут з'являться фуд-корт, туалети (їх загальна кількість на території всього зоопарку буде істотно збільшено), зона відпочинку, медпункт, сувенірний магазин, інфоцентр.

Зміниться й зонування зоопарку - експозиції будуть організовані за зоогеографічним принципом. Зокрема, в оновленому звіринці будуть облаштовані:

- "Долина слонів";
- "Долина Нілу" (вольєри для бегемотів і носорогів);
- "Африканська савана" (зебри, жирафи і страуси);
- "Африканська рівнина" та Острів Комодо";
- "Ведмежий континент" (одна із найважливіших змін - зміна системи водопостачання, щоб тварини у будь-який час могли втамувати спрагу й скупатися);
- "Острів хижаків";
- Авіарій - величезна кулясте будівлю зі скла, в якому будуть жити різні екзотичні птахи і рости не менше незвичайні рослини;
- "Акваріум-тераріум" (на мінус першому поверсі).
 
Зручним зоопарк стане й для відвідувачів - розглядати тварин стане краще завдяки оглядовим майданчикам та зміні підходу до місця розташування вольєрів, формату огорож (будуть використовуватися природні матеріали (дерево, камінь і т.д.).

Зоопарк планують зробити доступним для маломобільних груп населення. По всій території зоопарку будуть очищені і приведені до ладу всі наявні штучні водойми, реконструйовані і побудовані нові господарські і наукові приміщення, замінено інженерні комунікації, споруджені майданчики для відпочинку, ігрові та еколого-освітні комплекси. Також буде працювати дитячий контактний зоопарк, де можна буде погладити тварин і погодувати їх спеціальним кормом.

Вибір редакції
Більше відео
Коментарі