8 березня на землю спустяться янголи миру

05/03/2014

Українки з різних міст і держав вирішили підтримати Україну в найскладнішу для країни годину анти-воєнним флешмобом, який одночасно відбудеться у найбільших містах України, Європи та Америки. Відтепер цей день має стати днем, який об’єднає українських жінок у прагненні миру, любові та захисту кожної дитини на землі, й, тим самим, перестане бути пострадянським святом.

- 8 березня 2014 року ми вийдемо на головну площу кожний у своєму місті о 12.00 за місцевим часом. З нами будуть фото наших неповнолітніх дітей. Ті жінки,чиї діти вже дорослі, або ті, які тільки збираються стати мамами у майбутньому, візьмуть плакати з написом «Янголи миру! Або збережи життя!». Цією акцією кожна з нас, як і вся світова спільнота в цілому, вимагає від президента Російської Федерації Володимира Путіна - вивести російські війська з території нашої незалежної держави і припинити будь-які спроби розв'язати війну на території нашої Батьківщини. 

Ми покажемо всьому світу, що кожна жінка України готова виборювати щасливе майбутнє своїх дітей. І спонукаємо тих, хто прийшов до нас із війною, зазирнути в очі кожній дитині, нашим маленьким янголам, яким непотрібна війна. "Небесна сотня" має увійти в  сучасну історію України як перша і остання! - говорить ініціаторка заходу Ірина

В ході прямої он-лайн трансляції флешмобу зі своїми зверненнями в інтернеті будуть виступати представниці кожного міста-учасника. Он-лайн марафон триватиме 12 годин і дозволить побачити справжнє обличчя України – жінки із дитиною, які у мирний спосіб виборюють спокій та добробут в країні.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: +380503122530 (Юлія), +380675495788 (Ірина)

Адреса події https://www.facebook.com/events/544691112312389/?fref=ts

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі