8-річний спортсмен через соцмережі зібрав кошти для участі у міжнародних змаганнях

21/01/2016

Восьмирічний Тимур Дятлов з Харкова, мріючи про поїздку до Румунії на міжнародні змагання зі скелелазіння Кубок Карпат, які відбудуться навесні, вирішив провести в соцмережі акцію по збору коштів на поїздку. 

Разом з мамою Елітою Гончарової хлопчик продає магніти зі своєю фотографією і підписом "Обов'язково поїду". Родина замовила 100 магнітів, кожен оцінили в 75 грн. Перший магніт, як і годиться, купила рідна бабуся.

"Ми орієнтувалися на суму в €250 - торік цього було достатньо хлопцям, які їздили на змагання", - пояснює Еліта. Кошти потрібні для того, щоб покрити витрати на оформлення візи, стартовий збір та проживання за кордоном під час змагань.

Тимур вибрав саме цей вид спорту, коли йому було 5 років.

"Я відвела його в дитячу групу. Тимур там одразу дістався до вершини скеледрому, і тренер сказала, що в дитячій групі йому робити нічого і відправила його до дорослих хлопців", - згадує мама хлопчика.

Тимур дуже швидко досяг успіху в спорті, став чемпіоном України з боулдерінгу (вид скелелазіння) і навіть наздогнав за кількістю медалей маму - тепер у обох їх по 26.

На прохання Тимура відгукнулися десятки харків'ян, а також прийшла підтримка з Києва, Львова, Хуста, Одеси. 

"Багато людей перераховують більше грошей, і це дуже приємно. Буває, що навіть магніт натомість не просять. Кажуть, головне на змаганнях успішно виступити", - зазначила мама Тимура.

Таким чином, за місяць вдалося зібрати необхідні 250 євро. Відчувши підтримку, Тимур задумався про найпрестижніші змагання скелелазів "Арко" (Італія). 

А ще юний спортсмен мріє підкорювати справжні скелі - тренувань на природному рельєфі у нього практично не було.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі