20 янголят оселилися в Іванівській школі-інтернаті

08/04/2014

У рамках реалізації ініціативи "Зв’яжемо разом теплоту", що виконується громадською організацією "Центр Поділля-Соціум", було проведено чергову зустріч різновікових поколінь. Цього разу з майстер-класом завітали до вихованців інтернату.

20 діток з Іванівської школи-інтернату, що у Калинівському районі, Вінницької області, навчились власноруч робити янголят, пасхальних зайченят та ляльку-мотанку. В цьому їм допомагали талановиті бабусі-майстрині з університету "Третій вік".

- В Інтернаті загалом виховується 85 діток, віком від 6 до 16 років. Майстер-клас з виготовлення янголят та пасхальних зайченят було проведено для 20 діток, в тому числі і 6-ти хлопчиків, що безперечно порадувало як організаторів так і самих учасників, - коментує координатор ініціативи Анна Моргун.

Майстрині з університету "Третій вік", що долучились до ініціативи "Зв’яжемо разом теплоту", легко знайшли з дітками спільну мову, адже ці бабусі досить сучасні, вони не тільки навчити чомусь можуть, а й просто разом посміятись, порадіти життю!

 - Зробити янголят та пасхальних зайченят на передодні світлих великодніх свят було самою вдалою темою для майстер-класу. Адже Великдень - таке світле, добре та душевне свято, - коментує майстриня з університету "Третій вік" Ніна Артемівна.

 

За часом захід планувався на півтори години, оскільки за словами вихователів, це той час, на який діток взагалі можна втримати на одному місці. Але... З дітками займались більше двох з половиною годин, а по закінченню вихованці інтернату так захопились творчістю та спілкуванням, що зовсім втратили відчуття часу.

- Таким особливим діткам, дійсно не вистачає простого, людського спілкування, щирої уваги та любові. Ми помітили, що під час проведення майстер-класу, багато хто з діток настільки щиро відкрилися та спілкувалися з нами, ніби ми всі були давно знайомими людьми, - ділиться враженнями майстриня Ніна Петрівна.

Після заходу учасники демтрували свої вироби - власноруч зроблені янголятка та зайчики, ділилися своїми враженнями один з одним. Це були позитивні емоції, щирість та радість спілкування. Учасники кажуть, що відчули такий приплив енергії та відчуття значимості, що з задоволенням зробили б такі зустрічі постійними.

- Напередодні поїздки ми звернулись до наших друзів та партнерів з проханням допомогти зібрати діткам з інтернату подаруночки до Великодня. В решті-решт вихованці інтернату отримали канцтовари, книжки, іграшки на суму більше, ніж 3 тисячі гривень. Хочу подякувати всім тим, хто відгукнувся. Завдяки вам ми змогли принести світло та добро Свята Великодня тим, хто найбільше на це заслуговує, - підсумувала Анна Моргун.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі