1 вересня літо продовжиться у Древньому Києві

29/08/2015

1 вересня усі відвідувачі "Парку Київська Русь" зможуть побачити повноцінну програму з виступами театру, видовищними кінними трюками.

Головна мета заходу – розважити дітей, продовживши для них літо на один щасливий день. Програма буде насичена різноманітними активними іграми, цікавими конкурсами, веселими розвагами. Кожен гість парку – від першокласника до студента зможе провести час активно, з користю, та отримати заряд позитиву для того, щоб вступити в навчальний рік сповненим наснаги.

Також можна буде замовити екскурсію, в ході якої діти дізнаються багато цікавого з історії Київської Русі. А ще – постріляти з лука, прокататися на коні, влаштувати фотосесію в історичних костюмах чи покупатися та відпочити на пляжі місцевого Смарагдового озера.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований у селі Копачів Обухівського району Київської області. Початок роботи Парку - 10:00, початок театралізованої програми - 13:00. Ціна квитка для дорослих – 100 грн, для пенсіонерів та студентів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн. Дошкільнята відвідують Парк безкоштовно.

Деталі на сайті parkkyivrus.com.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі