16 країн світу представлять у Києві досягнення сучасної медицини

25/10/2017

З 3 по 5 жовтня у Міжнародному виставкому центрі у Києві відбудеться головна щорічна подія медичної спільноти України – міжнародна виставка "Охорона здоров'я".

26 років поспіль виставка утримує визнання медичної спільноти і розвиває ділові відносини між національними компаніями та представництвами з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Південної Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії та інших країн.

Цьогоріч понад 300 компаній з 16 країн продемонструють повний спектр кращого медичного обладнання, товарів і послуг. На виставці будуть представлені новітні технології, препарати і прилади, обладнання та пристрої для високоякісної діагностики і лікування захворювань, медичні вироби, засоби особистої гігієни, тренажери і багато іншого.

Головний акцент заходу - обладнання та медичні технології для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів. Для зручності відвідувачів виставка розділена на тематичні сегменти: медична техніка та обладнання, вироби медичного призначення, фармацевтика, реабілітація, офтальмологія, лабораторія, екстрена медицина, краса і здоров'я, медичний туризм, репродуктивна і перинатальна медицина, Digitalmed (телемедицина, цифрова радіологія, e -health).

В рамках заходу також відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців Всеукраїнської премії "Головний лікар року - 2017" та понад 30 заходів науково-практичної програми (http://www.publichealth.com.ua/uk-UA/about_exhibition/programme.aspx)

Крім того, в рамках виставки буде представлена ​​спеціалізована експозиція MTEC.Kiev–  міжнародна виставка та конференція медичного туризму, яка представить всі напрямки оздоровчого туризму http://mtec.com.ua/

Організатори –ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc), GIMA (німецьке представництво ITE GroupPlc).

Для безкоштовного відвідування необхідно зареєструвати промокод 91UB на сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі