15 красунь показали традиційний український одяг

22/12/2014

15 українських відомих жінок України стали учасницями фотопроекту "Щирі", мета якого продемонструвати багатство і колорит традиційного одягу - відтворення ретро-фотографії 20 ст. та реконструкція втрачених з часом головних уборів.

Для реалізації проекту стиліст Антоніна Белінська зібрала понад 30 колекційних костюмів з 10 регіонів України. Зйомки тривали близько двох місяців

З отриманих фото був укладений календар на наступний рік.

"Це проект про любов до України, всього українського та людей. Саме тому ми пропонуємо всім небайдужим купити "щирий" календар на 2015 рік", — зазначила організатор заходу, керуючий директор ТЦ «Домосфера» Наталія Кравець..

Усі кошти, зібрані з його продажу, будуть спрямовані на допомогу пораненим солдатам, що перебувають на лікуванні у Клінічному військовому госпіталі Києва.

Героїнями проекту "Щирі" стали телеведучі Маша Єфросиніна, Ольга Фреймут, Лілія Ребрик, Василіса Фролова, Яніна Соколова, співачка Ната Жижченко (проект Onuka), Альона Вінницька, Каша Сальцова ("Крихітка"), Юлія Саніна (The Hardkiss ), Санта Дімопулос, Наталя Дзеньків (Lama), дизайнер і режисер Ольга Навроцька, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, хореограф Олена Шоптенко та актриса "Студії Квартал 95" Олена Кравець.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі