Вівторок, 17 Жовтня 2017
Головна » Добрі новини » Культура » 10 локацій, 320 костюмів та 500 мейкерів - у кінопрокат виходить фентезі-фільм "Сторожова Застава"

10 локацій, 320 костюмів та 500 мейкерів - у кінопрокат виходить фентезі-фільм "Сторожова Застава"

Прем'єра фільму - 12 жовтня

10 локацій, 320 костюмів та 500 мейкерів - у кінопрокат виходить фентезі-фільм

10 жовтня у Києві пройшли перші покази найочікуванішого українського кінорелізу осені, фентезі-фільму "Сторожова Застава".

Гостей прем’єри у кінотеатрі "Оскар" (ТРЦ "Гулівер") зустрічали половці, русичі та богатирі,  фотозони-інсталяції з елементів декорації стрічки; а через VR-окуляри Sumsung гості мали можливість переглянути відео бекстейдж фільму у форматі 360. Сюрпризом став справжній богатирський двобій, який виконали каскадери, що брали участь у зйомках фільму.

Продюсер Єгор Олесов про деталі створення "Сторожової Застави": "Над фільмом працювала дуже крута команда в більш ніж 500 професіоналів! Ми спеціально збудували дерев’яну фортецю на студії FILM.UA і крім цього знімали ще майже на 10 локаціях, зокрема в Карпатах. Для акторів виготовили 160 костюмів, і приблизно стільки ж унікальних нам дісталися із приватних колекцій.

За допомогою комп’ютерної графіки ми створили потужного героя фільму — кам’яного монстра. На постпродакшн витратили більше року. Ми зробили фільм і для дорослих, і для дітей, тому в ньому немає жорстокості та крові. Дуже сподіваюся, що фільм сподобається українському глядачеві".

Під час прем’єри відбулась історична подія — урочиста церемонія спецпогашення поштової марки, присвяченої "Сторожовій Заставі". На поштовій марці зображені троє богатирів-героїв стрічки: Олешко, Ілля та Добриня До поштової марки також випущено конверт "Перший день" і картка для картмаксимума, на якій зображено постер фільму.


comments powered by Disqus