10-й Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

24/03/2015

З 26 по 29 березня у Києві вібудеться ювілейний 10-й сезон Міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

На модному майданчику відбудуться сенсаційні покази найактуальніших зарубіжних і українських дизайнерів (YASIA MINOCHKINA, KSENIA SCHNAIDER, VIKA FROLOVA, NIKA MEDISAN, VICTORIA IRBAIEVA, ANTON BELINSKIY, VAHAN KHACHATRYAN, OMELYA та інші)

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - єдина fashion-подія України, організатори якої цілеспрямовано працюють над розвитком моди в країні. Саме тому у рамках проекту працюватиме малий подіум, який відкриває нові імена в українській fashion-індустрії. Відвідувачі заходу матимуть змогу побачити нове покоління дизайнерів, які у своїй творчості, а також у роботі зі створення та просування fashion-брендів, орієнтуються на стандарти, прийняті у світовій моді. Саме вони представляють найцікавішу частину не лише української, а й східноєвропейської моди.

"Місія Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - вивести талановитих українських дизайнерів на світовий ринок: з кожним сезоном організатори MBKFD запрошують все більше міжнародних байєрів, які замовляють представлені колекції для магазинів Парижа, Мілана, Лондона та інших міст", - йдеться на сайті події.

Для виховання нового покоління вітчизняних дизайнерів команда Mercedes-Benz Kiev Fashion Days запустила унікальний освітній проект - Kiev Fashion Institute. У цьому сезоні в рамках MBKFD будуть проведені лекції та практичні майстер-класи від світових законодавців моди. 

Міжнародний тиждень моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - єдиний fashion-івент міжнародного рівня в Україні - стоїть поряд з fashion-подіями, яки проводяться у Нью-Йорку, Парижі, Лондоні, Мадриді та Берліні.


Більше відео
Коментарі